אודות Valore

Valore היא חברת בוטיק עם מומחיות גבוהה ברכישת נדל"ן מסחרי, הערכות נדל"ן מסחרי ואופציות מימון.
אנו מומחים ביצירת הזדמנויות בטוחות למשקיעים שקטים המבקשים להבטיח את כספם על ידי רכישת נדל"ן ואחזקתו לטווח הארוך.

אנו מתגאים בעובדה שאנשי הצוות שלנו בעלי ותק וניסיון של 30 שנים לפחות.
עובדה זו מאפשרת לנו לעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים מאוד על מנת להביא למשקיעים שלנו את התשואה הגבוהה ביותר על ההשקעה.

הצוות שלנו כולל

ברוקרים המתמחים בנדל"ן מסחרי

אנו עובדים עם מתווכי נדל״ן מסחרי בעלי עשרות שנות ניסיון והייחוד שלהם הוא שהם מתמחים בניהול משא ומתן, דבר המאפשר לנו לקבל תנאים טובים ולאתר עסקאות פוטנציאליות.

המתווכים איתם אנו עובדים לקחו חלק בסגירת עסקאות בשווי של מאות מיליוני דולרים.

ליווי משפטי חו"ל

אנו עובדים עם פירמות ותיקות אשר קיימות מעל 40 שנים ומתמחות בתחום המסחרי בלבד, וזאת על מנת להכיר את כל ההיבטים שקיימים בתחום המשפטי, לרבות ניהול סיכונים, אתיקה והתמודדות עם משברים.

רואה חשבון חו"ל

אנו עובדים עם פירמת KDST אשר נחשבת לאחת מהפירמות הגדולות בפלורידה ומתמחה במיסוי והנהלת חשבונות למשקיעים זרים, עסקים וחברות להשקעות נדל״ן בפרט.
זה מאפשר לנו למקסם את סוגיית המס לטובת המשקיעים ולצמצם עד כמה שניתן את תשלומי המס עבור ההשקעות שלנו.

חברת ניהול

אנו עובדים עם חברות ניהול גדולות המנהלות אלפי יחידות דיור ויודעות לנהל נכס משלב הרכישה, לאורך הניהול ועד מכירתו. הדבר מבטיח לנו חברה שמבינה את כל האספקטים של ניהול הנכס ויודעת לשים לב לדברים החשובים. בנוסף, אנו בוחרים חברות ניהול שמתמחות באזורים בהם אנו פועלים ובסוגי הנכסים שאנו רוכשים.

ייעוץ מימון

אנו עובדים עם חברות מימון בעלות ותק של מעל 20 שנים המובילות תהליכי מימון עבור משקיעים בכל ארה״ב.
אנו עובדים בגיוון רחב מאוד של מלווים על מנת לספק את המימון הטוב ביותר לכל עסקה.

ליווי משפטי ישראל

עו״ד אלון עישר

בוגר תואר ראשון (L.L.B) בהצטיינות יתרה ממכללת שערי משפט בהוד השרון. התמחה במשרד עו"ד דרור ארד-אילון ושות' בתחום הליטיגציה ובייצוג בהליכים פלילים ומשמעתיים. עו"ד אילון עישר עוסק בייצוג בפני בתי משפט בהליכים שונים ומגוונים

אזהרה: כל המידע המופיע בפרסום האמור לעיל מהווה הצגה עקרונית וכללית בלבד ואינו מהווה תחליף למידע המפורט שיינתן למשקיעים שיעברו לשלב הנוסף בלבד. מודגש כי האמור לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם.